Najważniejsze informacje dotyczące odmiany marihuany Pineapple Express

Najważniejsze informacje dotyczące odmiany marihuany Pineapple Express

Na świecie istnieje wiele rodzajów marihuany, które są chętnie kolekcjonowane przez osoby pełnoletnie. Sprzedawcy proponują nasiona w opcji „na sztuki”, co pozwala uzyskać zróżnicowaną i wartościową domową kolekcję. Sprawdź, gdzie można kupić ziarna popularnych producentów oraz co mówi polskie prawo na temat takich transakcji.

Dlaczego kolekcjonerzy interesują się odmianą Pineapple Express?

Większość osób zbierających ziarna marihuany, które można nabyć na sztuki, poszukuje feminizowanego rodzaju konopi Pineapple Express. To unikatowa krzyżówka składająca się z takich odmian jak:

  • Skunk,
  • Hawaii,
  • Trainwreck,
  • Ruderalis.

Należy również wspomnieć, że to typ autoflowering (samokwitnący) zawierający zarówno Sativę, jak i Indicę. Wielu sprzedawców podaje w sklepach online dodatkowe ciekawostki zamieszczane wyłącznie w celach edukacyjnych, ponieważ w Polsce hodowla konopi jest zakazana.

Zakup nasion Pineapple Express a polskie przepisy

Mimo jasno określonych regulacji prawnych dotyczących sprzedaży i posiadania ziaren marihuany nadal sporo osób obawia się, że tego typu transakcje grożą konsekwencje prawne lub wysoka grzywna. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej i każdy pełnoletni klient ma możliwość zakupu nasion w celach kolekcjonerskich, przy czym obowiązkiem sprzedawcy jest sprawdzenie, czy dana osoba ukończyła 18 lat. Zgodnie z obowiązującą ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii tego typu produkty nie są uznawane za narkotyki.

Gdzie zamówić ziarna konopi?

Bez względu na rodzaj produktów, które zbiera kolekcjoner, istotne jest, aby zgromadzić wysokiej jakości rzeczy pochodzące od znanych dostawców. Dokładnie tak samo jest z nasionami marihuany. To ważne, aby złożyć zamówienie w legalnie działającym coffee shopie (stacjonarnym lub prowadzącym sprzedaż wysyłkową), w którym można liczyć na doradztwo oraz szeroki wybór.