Millano Group — polski producent czekolady

Millano Group — polski producent czekolady

Najlepsze słodycze zachwycają wyglądem, smakiem i aromatem. Chcesz kupić smaczne bombonierki, czekolady lub cukierki? Postaw na ofertę polskiego producenta. Dowiedz się, jakie słodkości oferuje Millano Group.

Słodycze najwyższej jakości

Na jakość wyrobów czekoladowych wpływa przede wszystkim rodzaj składników, z jakich zostały wykonane oraz sposób ich obróbki. Millano Group przestrzega europejskich standardów i dysponuje nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi. Sposób wytwarzania słodyczy jest w dużej mierze zautomatyzowany, dzięki czemu park maszynowy produkuje nawet kilkaset ton gotowego wyrobu w ciągu jednej doby. Pomimo tak dużej skali działania przedstawiciele firmy szczególną uwagę zwracają na zachowanie wysokiego standardu jakości słodkości. Mogą pochwalić się certyfikatami IFS Food, Rainforest Alliance, BRCGS FSMA i Fairtrade Certificate.

Oferta polskiego producenta

Co znajduje się w ofercie Millano Group? Wśród najczęściej kupowanych przez klientów produktów można wymienić między innymi:

  • nadziewane batoniki i czekoladki w różnych kształtach (na przykład kocie języczki, jajka, choinki),
  • eleganckie bombonierki z pralinkami,
  • krówki, karmelki twarde i musujące, toffi z polewą czekoladową,
  • polewy i kremy cukiernicze w dużych opakowaniach,
  • czekolady gorzkie, mleczne i białe z nadzieniem lub bez.

W katalogu uwzględniono słodycze na różne okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Babci i Dziadka, walentynki lub Komunię Świętą. Umieszczone są w efektownych, starannie zdobionych opakowaniach i doskonale nadają się na prezent dla bliskiej osoby.

Czekolady, cukierki i bombonierki

Jak widzisz, oferta Millano Group jest bardzo zróżnicowana. Zamów półprodukty cukiernicze do swojej cukierni lub słodycze dla siebie i swoich bliskich. Ciesz się apetycznymi cukierkami, czekoladami i bombonierkami.