Koszule firmowe  jakie wybrać?

Jednym ze sposobów na wyróżnienie swoich pracowników i podkreślenie ich profesjonalizmu są koszule z logo firmy. Dzięki nim klienci od razu wiedzą, że mają do czynienia z przedstawicielem konkretnego przedsiębiorstwa i chętniej zwracają się do niego o pomoc. Mają też większe zaufanie. Jak jednak wybrać odpowiednią odzież, żeby prezentowała się perfekcyjnie i jednocześnie zapewniała komfort noszenia? Sprawdź!

Jakie powinny być koszule firmowe?

Wybierając koszule z własnym nadrukiem, warto zwracać uwagę na:

  • wymiary – nie trzeba wcale znać rozmiarów noszonych przez wszystkich pracowników, wystarczy zamówić po kilka sztuk różnej wielkości, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie swojej załogi,
  • kolor – powinien on współgrać z koncepcją wizualną marki oraz pasować do logo, które zostanie nadrukowane na materiale. Całość musi być spójna i wyglądać schludnie oraz przejrzyście,
  • materiał wykonania – koszule z nadrukiem muszą zawsze prezentować się nienagannie, dlatego dobrze, jeśli są uszyte z tkanin łatwych do utrzymania w czystości. Pranie i prasowanie nie powinno sprawiać trudności, a materiał nie może być podatny na powstawanie zagnieceń. Warto zwrócić uwagę na to, żeby był przewiewny i zapewniał komfort nawet w upalne dni.

Warto zamówić koszule z logo swojej firmy!

Nie da się ukryć, że koszule z logotypem znacznie ułatwiają identyfikację pracowników, a ubrane w nie osoby wzbudzają w klientach większe zaufanie. To świetny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji i zadbanie o ogólny wizerunek przedsiębiorstwa.