Czym zajmuje się Millano Group?

Czym zajmuje się Millano Group?

Polscy producenci czekolady są znani na całym świecie. Dobrym tego przykładem jest Millano Group, firma, której siedziba znajduje się w Przeźmierowie. Poznaj jej ofertę i sprawdź, dlaczego warto kupować produkowane przez nią słodycze.

Czekoladki na różne okazje

W katalogu przygotowanym przez Millano Group znajdują się czekoladki na różne okazje. Klienci często wybierają je na prezent dla bliskiej osoby. Z okazji walentynek świetnie sprawdzają się bombonierki ozdobione różami i serduszkami, a na Boże Narodzenie warto kupić czekoladowe choinki i Mikołaje. Specjalne propozycje zapewniono także na Wielkanoc, Dzień Babci i Dziadka oraz Komunię Świętą. Słodkości projektowane są z myślą o klientach w różnym wieku. Najmłodsi doceniają słodkie batoniki w opakowaniach z bajkowymi wzorami, a dorośli preferują eleganckie czekolady z dodatkiem orzechów lub owocowym nadzieniem.

Półprodukty cukiernicze

Specjalizacją Millano Group są także półprodukty cukiernicze. Klienci mogą zamówić między innymi polewy czekoladowe, które często wykorzystuje się do dekoracji tortów i ciast. Sprzedawane są w dużych workach papierowych o masie 20 kilogramów, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku profesjonalnego, w cukierni sporządzającej duże ilości wypieków. Ponadto w katalogu dostępne są kremy cukiernicze. Producent szczególną uwagę zwraca na dobór wysokiej jakości składników oraz odpowiednie warunki przechowywania półproduktów. Sprawia to, że zachwycają głębią smaku, są świeże i zgodne z restrykcyjnymi normami dotyczącymi sprzedaży artykułów spożywczych.

Polski producent wyrobów czekoladowych

Spróbuj czekolad, bombonierek i polew cukierniczych polskiej marki. Przekonaj się, jak smakują wyroby czekoladowe wykonane ze starannie dobranych składników. Każdego roku w ofercie producenta znajdziesz inspirujące nowości.