Co oferuje producent maszyn rolniczych?

Co oferuje producent maszyn rolniczych?

Jesteś rolnikiem i chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo? Poznaj najnowszą ofertę maszyn rolniczych. Sprawdź, co oferuje producent pługów i zainwestuj w najnowsze rozwiązania technologiczne, które ułatwiają pracę na roli.

Pługi zagonowe i rębaki do drewna

Dużą popularnością wśród polskich rolników cieszy się pług zagonowy, który odrzuca skibę gleby na prawą stronę. W podstawowym wyposażeniu uwzględniono lemiesze, ścinacze nad odkładnicą, listwę przedłużającą odkładnie i gumowe koło. Dodatkowo można zdecydować się na krój tarczowy, nożyce tnące, przedpłużki oraz hydrauliczne ustawienie szerokości orki i wysokości kółka. Nie ma wówczas konieczności wysiadania z ciągnika, by zmienić ustawienie elementów. Producent maszyn rolniczych wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia, w tym hartowaną stal borową.

W gospodarstwie rolnym przydadzą się także rębaki do drewna. Łuparka hydrauliczna jest prosta w obsłudze i znacznie przyspiesza pracę wykonywaną przez rolnika. Maksymalna wysokość łupanego klocka wynosi 50 centymetrów. Urządzenie wyposażono w pedał służący do sterowania siłownikiem. Może wywołać nacisk 20 ton.

Części do maszyn rolniczych

Oferta producenta maszyn dla rolników zawiera również różnego rodzaju części do ciągników i pługów. Klienci mogą zamówić między innymi dętkowe opony diagonalne, które doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach i są odporne na przebicia. Ponadto wśród oferowanych produktów znajdują się szerokie lemiesze, odkładnice, osłony płóz, uchwyty ścinacza oraz grządziele. Można zamówić je z dostawą pod wskazany przez siebie adres.

Do utrzymania maszyn w czystości przydają się profesjonalne myjki i preparaty chemiczne. W tej kategorii uwzględniono na przykład środek do czyszczenia szyb oraz uniwersalną chemię do usuwania kamienia. Ciekawą propozycję stanowi też odkurzacz z filtrem wodnym.

Wyposażenie gospodarstwa rolnego

Postaw na wysokiej jakości maszyny rolnicze od sprawdzonego producenta. Inwestuj w części wykonane z solidnych, odpornych na uszkodzenia materiałów i zadbaj o czystość posiadanych urządzeń.